Tomáš Teplý, Fasády, omítky, potěry, balkóny, terasy

O nás

Společnost  je v podstatě velmi mladá stavební firma, která vznikla teprve v roce 2007, avšak stavební praxe všech zaměstnanců je 12 až 15 let. Jako mladá společnost zakládá své podnikání především na kvalitě a spokojenosti zákazníka a proto má odborné profese ve všech oblastech, jimiž se zabývá.

Specializujeme se na stavebně dokončovací práce. V současné době se firma prioritně zaměřuje na zateplování  fasád, našimi zákazníky jsou bytová družstva, společenství vlastníků, obce, soukromí investoři. Další činnost je zaměřena na provádění strojních  omítek ( vápenocementové, sádrové, hladké stěrkové….), dále v interiéru povrchové úpravy stěn a podlah PanDOMO a realizace  dřevostaveb RD na klíč.

Jedním ze strategických cílů naší činnosti je neustálé zvyšování kvalifikace, studování nejnovějších materiálů a sledování posledních trendů a novinek ve stavebnictví. Nejen odborná způsobilost, ale i zodpovědnost vůči zákazníkovi je pro naše působení na trhu velice důležitá.

V únoru 2011 jsme obdrželi osvědčení o systému zajišťování kvality v souladu s ISO 9001:2009.

Za dobu mé činnosti a po spoustě hotových realizací  jsem si  ověřil, že nejde jen o kvalitně odvedenou práci, ale především o vybudování důvěry, spolehlivosti, serióznosti, dodržení slova a o lidský přístup jak k práci, tak k zákazníkovi.


Děkuji Vám, zákazníkům za přízeň a spokojenost s naší prací, bez níž bychom tady nebyli.

Tomáš Teplý